Chivlary 2 – starcie władców w nowej aktualizacji! Szczegóły patcha 2.11 Regicide Update

Chivalry 2 Regicide Update Argon II

Po niespełna dwumiesięcznej przerwie Torn Banner Studios udostępniło nową aktualizację do Chivalry 2. Regicide Update, oprócz dodatkowych przedmiotów kosmetycznych i poprawek balansu, wprowadza nową mapę, na której dochodzi do starcia króla Argona II z uzurpatorem Malricem Terrowinem.

Chivalry 2 – szczegóły aktualizacji 2.11

Chivalry 2 – Regicide Trailer

Mapa Królobójstwo w cytadeli Trayańskiej jako pierwsza w historii Chivalry 2 wprowadza dwie grywalne postacie VIP.

Na ostatnim etapie najlepsi gracze wcielają się w Argona II oraz Malrica Terrowina. Pozostali muszą chronić swojego władcę i jednocześnie próbować zgładzić jego adwersarza.

Włócznicy oraz inżynierowie mogą sięgnąć po nową dwuręczną broń. Goedendag zadaje duże obrażenia zarówno kawalerii, jak i ciężkozbrojnej piechocie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W grze tradycyjnie pojawiła się kolejna kampania (Królobójstwo), w ramach której odblokujemy przedmioty kosmetyczne i wirtualną walutę, a do sklepu został dodany pakiet agathiańskiego rycerza-rebelianta.

Chivalry 2 – kampania Królobójstwo

Co więcej, od dzisiaj zdobywanie złota i punktów doświadczenia możliwie jest także na nieoficjalnych serwerach. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie Chivalry 2.

Źródło: Chivlary 2

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.