Aktor wcielający się w Kratosa wzywa do zakończenia wojen konsolowych. „Bądźcie dla siebie wyrozumiali”

God of War: Ragnarok

Kilka godzin temu informowaliśmy, że podczas gali BAFTA Games 2023 God of War Ragnarok nie zgarnął może statuetki „Gry Roku”, jednak wygrał kilka pomniejszych nagród m.in. za najlepszą animację lub najlepszą ścieżkę dźwiękową. Podobnie jak podczas The Game Awards 2022 wyróżnienie za najlepszą postać pierwszoplanową wygrał Christopher Judge, który w najnowszej grze od Santa Monica Studio wycielił się w rolę Kratosa. Przy tej okazji wygłosił on niezwykle ważne przemówienie.

Christopher Judge zauważa, że wszyscy gracze są częścią społeczności

Przemówienie Christophera Judge’a podczas Gali BAFTA Game Awards 2023

Podczas odbierania swojej nagrody Chrisopher Judge wygłosił przemówienie, w którym nawoływał społeczność graczy do zaprzestania wojen pomiędzy użytkownikami różnych konsol i sprzętów do grania.

Bądźcie dla siebie bardziej wyrozumiali. Macie więcej wspólnego niż to, co was dzieli. Bez względu na to, jaką platformę czy grę kochacie, nadal jesteście częścią społeczności graczy i postawcie na wyrozumiałość.

Christopher Judge — aktor wcielający się w Kratosa w God of War (2018) i God of War Ragnarok (2022)

Mężczyzna podziękował jednocześnie studiu Santa Monica oraz Sony, bez których jego sukces byłby po prostu niemożliwy. Stwierdził on także, iż nie wie, czy w przyszłości przyjdzie mu ponownie wcielić się Kratosa, jednak jeśli nadarzy się taka okazja, to zrobi to z „pokorą i wdzięcznością”.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł — najlepsze modele

Nie da się ukryć, że przesłanie kierowane do graczy jest jak najbardziej słuszne i zasadne zwłaszcza wokół ostatnich przepychanek pomiędzy Sony a Microsoftem wokół przejęcia Activision Blizzard. Pozostaje mieć więc nadzieję, że przekaz ten trafi do jak największej liczby osób, a międzyplatformowe kłótnie staną się rzadkością.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.