Civilization VI i 2 inne gry za darmo przez weekend (Xbox Free Play Days)

Sid Meier's Civilization VI

Jak co czwartek Microsoft wystartował z nową ofertą Xbox Free Play Days. Tym razem przez weekend subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić za darmo trzy gry: Sid Meier’s Civilization VI, Call of the Sea oraz Overcooked! All You Can Eat. Być może ktoś skorzysta.

Sid Meier’s Civilization VI, Call of the Sea i Overcooked! All You Can Eat za darmo w ramach Xbox Free Play Days (5 – 8 maja 2022)

Zwiastun Overcooked! All You Can Eat

Gigant z Redmont nie zamierza spoczywać na laurach i systematycznie udostępnia gry za darmo na weekend. Ustaliliśmy już, że tym razem firma postawiła na Sid Meier’s Civilization VI, Call of the Sea i Overcooked! All You Can Eat, więc darujmy sobie lanie wody. Abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą ogrywać wymienione tytuły zupełnie bezpłatnie do najbliższej niedzieli, a więc 8 maja.

  1. Pobierz Sid Meier’s Civilization VI z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S, PC
  2. Pobierz Call of the Sea z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  3. Pobierz Overcooked! All You Can Eat z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Monitor do Xbox Series X|S

Będzie grane, czy tym razem nie znaleźliście nic dla siebie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z