Clock Tower Rewind na nowym gameplayu! Twórcy prezentują odświeżony tryb gry klasyka

Clock Tower Rewind

Minęły już lata świetlne, odkąd Clock Tower święcił sukcesy jako 16-bitowy horror. Nic więc dziwnego, że jakiś czas temu zapowiedziano jego remaster. Ten doczeka się trybu Rewind, który zaprezentowano na najnowszym gamplayu.

Clock Tower Rewind – gameplay

Zwiastun Clock Tower Rewind

Clock Tower pojawił się w 1995 roku i – co ciekawe – nigdy nie został wydany poza Japonią. Zmieni się to dopiero wraz z jego remasterem, który debiutuje już jesienią tego roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gameplay odświeżonej wersji jest dostępny powyżej. Ta zaoferuje nam naturalnie oryginalny tryb gry, jak i unowocześniony sposób na jej przejście o nazwie Rewind.

Moduł ten uzupełni produkcję o zawartość z Clock Tower: The First Fear z 1997 roku, które to zadebiutowało już na PSX – także w Europie. Poza tym będziemy też mieli do czynienia z kompletnie nowymi rozwiązaniami, takimi jak usprawniony system ścigania nas przez głównego wroga, ulepszone sterowanie, nowe miejscówki do chowania czy nawet używanie broni.

Przypomnijmy, że Clock Tower Rewind pojawi się nie tylko na PS4 i PS5. Poza tym będzie też bowiem dostępny na PC, Nintendo Switch i Xboxach Series X|S.

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.