Clockwork Revolution to RPG z krwi i kości. Brian Fargo dzieli się informacjami na temat nowego IP

Clockwork Revolution

Xbox Games Showcase 2023 nie zawiodło. Na wczorajszym pokazie Microsoftu nie zabrakło niespodzianek i prezentacji wyczekiwanych tytułów. Jednym z ciekawszych momentów wydarzenia była bez wątpienia zapowiedź Clockwork Revolution, czyli zupełnie nowego IP od studia inXile entertainment. Brian Fargo – założyciel wspomnianego zespołu – postanowił natomiast podgrzać atmosferę wokół produkcji i przedstawić jej najważniejsze elementy.

Clockwork Revolution ma zadowolić fanów RPG. Brian Fargo wymienia najważniejsze elementy produkcji

Fargo we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter zapowiedział, że Clockwork Revolution będzie prawdziwie RPG-owym doświadczeniem. Deweloper poinformował, że w nadchodzącej produkcji studia inXile entertainment nie zabraknie m.in. szczegółowego kreatora postaci, a także rozbudowanych systemów dialogowych.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie ma zaoferować Clockwork Revolution. Fargo zapowiada bowiem, że w ręce użytkowników oddane zostaną „niesamowite” steampunkowe bronie, a całość powinna przypaść do gustu miłośnikom czarnego humoru. Zainteresowanym graczom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na kolejne materiały i informacje związane ze wspomnianą produkcją.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Clockwork Revolution powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na rynku w „odpowiednim czasie”. Warto również pamiętać, że nadchodząca produkcja studia inXile entertainment trafi w dniu swojej premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.