Nowa gra przygodowa od twórcy Limbo z datą premiery! Produkcja trafi do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Już w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Cocoon trafi do Xbox Game Pass. Konkretna data premiery gry pozostawała jednak niewiadomą aż do dzisiaj. Jak się finalnie więc okazało, okazja na sprawdzenie nowego tytułu twórcy Limbo nadejdzie już wkrótce.

Data premiery Cocoon ujawniona. Gra znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass

Zwiastun Cocoon

Przypomnijmy, że Cocoon to nowa gra studia Geometric Interactive, za powstanie którego odpowiada Jeppe Carlsen – lead gameplay designer takich tytułów jak Limbo czy Inside. Produkcję tę mogliśmy zobaczyć podczas zeszłorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase, a dziś natomiast poznaliśmy jej datę premiery.

I tak więc Cocoon zadebiutuje już 29 września 2023 roku. Warto przypomnieć, że tego samego dnia wzbogaci ofertę biblioteki Xbox Game Pass.

Z opisu gry dowiadujemy się, że jest ona wyjątkowym podejściem do gatunku przygodówek logicznych. Rozgrywka skupia się na przeskakiwaniu pomiędzy światami, aby rozwiązywać w nich skomplikowane zagadki oraz łamigłówki.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Na końcu wspomnijmy o wszystkich platformach, których użytkownicy będą mogli sprawdzić Cocoon. Tytuł ten pojawi się mianowicie na PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.