Commandos 3 HD Remaster oficjalnie! Znamy datę premiery, gra trafi do Xbox Game Pass

Commandos 3 HD Remaster

Mamy bardzo dobre wieści: zapowiedziano Commandos 3 HD Remaster. Kultowa strategia z 2003 roku dostanie swoją odświeżoną wersję, która na dodatek będzie dostępna w Xbox Game Pass od pierwszego dnia. Data premiery gry również jest już znana.

Data premiery Commandos 3 HD Remaster w Xbox Game Pass

Zwiastun Commandos 3 HD Remaster

Względem oryginału z 2003 roku Commandos HD Remaster zaoferuje m.in. lepszą grafikę, znacznie bardziej szczegółowe modele postaci, stworzone od podstaw tekstury, poprawiony samouczek oraz ulepszone sterowanie. W remasterze produkcji Pyro Studios ponownie udamy się na pola walki w Europie i poprowadzimy swój oddział ku zwycięstwu.

Przeczytaj też: Podpowiadamy, jaki fotel gamingowy wybrać

Data premiery Commandos 3 HD Remaster została ustalona na 1 września 2022 roku. Gra zadebiutuje na PC, Nintendo Switch, PS4 i Xboxie One, ale dzięki wstecznej kompatybilności zadziała też na PS5 oraz Xbox Series X|S. W dniu premiery produkcja zawita również do biblioteki Xbox Game Pass — w ramach subskrypcji Microsoftu zagramy na PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z