Company of Heroes 3 z datą premiery na PS5 i Xbox Series X|S! Konsolowe wydanie doczeka się wielu udogodnień

Company of Heroes 3

Po październikowym przełożeniu premiery pecetowe wydanie Company of Heroes 3 ostatecznie trafiło do rąk graczy pod koniec lutego 2023 roku. Pozycja ta okazała się całkiem udaną kontynuacją serii całkiem popularnych RTS-ów, o czym świadczą liczne recenzje opublikowane na portalach pokroju OpenCritic. Dzisiaj zaś dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutują wersje dedykowane na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Company of Heroes 3 z rychłą premierą na konsolach PS5 i Xbox Series X|S

Company of Heroes 3
Company of Heroes 3

Najnowsze informacje prasowe wskazują, że Company of Heroes 3 zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 30 maja 2023 roku. Będzie to pierwszy raz, kiedy deweloperzy ze studia Relic Entertainment przeniosą jedną ze swoich produkcji na konsole Sony i Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przy okazji tego ogłoszenia twórcy dostarczą użytkownikom konsol kilka udogodnień, które korzystnie mają wpłynąć na rozgrywkę podczas korzystania z kontrolerów.

Usprawnienia obejmą m.in. strategiczną pauzę, interfejs dostosowany pod pady; wszystko to, aby lepiej koordynować działaniem swoich oddziałów.

Przeczytaj też: Laptop do pracy — najlepsze modele

Dla posiadaczy konsol, którzy lubują się w tego rodzaju produkcjach, są to bardzo dobre wieści, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mowa tutaj o całkiem dobrze przyjętej strategii czasu rzeczywistego. Według zapewnień wydawcy już niebawem powinna rozpocząć się sprzedaż zamówień przedpremierowych.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.