Concord nie przypadł graczom do gustu. Opinie w sieci nie pozostawiają suchej nitki na nowej grze Sony

Concord

Concord to produkcja, której Sony poświęciło najwięcej czasu podczas minionego State of Play. Okazuje się jednak, że gracze nie tego oczekiwali od japońskiej korporacji. Najnowsze dzieło Firewalk Studios jest bowiem dosłownie miażdżone przez osoby, które obejrzały zwiastun gry.

Concord skazane na porażkę przez graczy

Zwiastun z rozgrywki w Concord

Po wczorajszej prezentacji, Concord mocno oberwał w opiniach od graczy. Produkcji głównie dostało się za niewykorzystany potencjał przedstawionego świata, powielanie schematów i brak oryginalności. Komentarze wskazują na jałowość tytułu, a osoby wypowiadające się o grze, wróżą jej rychły upadek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Concord to nadchodzący hero-shooter od Firewalk Studios, który jest mocno reklamowany przez Sony. Produkcja inspirowana Strażnikami Galaktyki jest wyraźną odpowiedzią na Overwatch 2 od Bizzarda. Wygląda jednak na to, że nie tego od Japończyków oczekują gracze.

Czy Concord ostatecznie odniesie sukces, to okaże się po premierze gry, która ustalona została na 23 sierpnia 2024 roku. Zanim to jednak nastąpi, twórcy zapraszają na otwartą betę, która to odbędzie się jeszcze w lipcu tego roku.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.