Control i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Control

Dzisiaj czwartek, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Najbliższy weekend zapowiada się nieco spokojniej od poprzedniego, ponieważ tym razem posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje w postaci Control, NHRA Championship Drag Racing: Speed For All oraz Serial Cleaner.

Control, NHRA Championship Drag Racing: Speed For All i Serial Cleaner za darmo w ramach Xbox Free Play Days (3-6 listopada)

Control – zwiastun fabularny

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest również tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 6 listopada, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze kamery do streamowania

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie poświęcić swój czas na sprawdzenie którejś z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!