Ceniona produkcja studia Remedy i dwie inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft postanowił przedstawić nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach – podobnie jak miało to miejsce tydzień temu – posiadacze konsol Xbox będę mieli okazję przetestować trzy produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze tym razem sprawdzą takie tytuły jak Control, Crime Boss: Rockay City oraz Madden NFL 24.

Control, Crime Boss: Rockay City i Madden NFL 24 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (7-10 września)

Control – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu mają szansę przetestować kilka wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 10 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Xbox Series X

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Spędzicie najbliższy weekend z docenioną produkcją studia Remedy Entertainment? A może spróbujecie swoich sił w futbolu amerykańskim? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.