Copa City to nowa gra piłkarska. PGE Narodowy z Warszawy ujawniony jako pierwszy stadion

Copa City

Polacy ze studia Triple Espresso zapowiedzieli właśnie ciekawy projekt. To Copa City, czyli gra reklamowana jako pierwsza piłkarska produkcja z gatunku tycoon. Tytuł ten ma prezentować trzy lokalizacje z prawdziwego świata, a jednym z nich będzie Warszawa.

Copa City – zwiastun, zapowiedź

Zwiastun Copa City

Wygląda na to, że fani piłki nożnej i symulatorów będą mieli ciekawą produkcję do sprawdzenia. To zapowiedziane niedawno Copa City, które dostało właśnie pierwszy zwiastun.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra będzie polegać na organizacji spotkań w imieniu miast-gospodarzy. Oznacza to zajęcie się tłumem i ruchem, strefami dla fanów i wielu innych czynników towarzyszących logistyce meczów piłki nożnej. Produkcja zaoferuje nam tryb kampanii, wyzwania oraz rankingowych meczów pojedynczych.

Jeśli chodzi o miasta i stadiony, wiemy, że do naszej dyspozycji zostaną oddane trzy obiekty z prawdziwego świata. Pierwszym z nich jest PGE Narodowy z Warszawy, który został zaprezentowany na powyższym trailerze.

Copa City będzie też zawierać prawdziwe drużyny. Na razie wiemy o Arsenalu, Bayernie Monachium i brazylijskim Flamengo. Więcej zespołów ma zostać ujawnionych później.

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery gry. Trafi ona w 2025 roku na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.