Counter Strike 2 z pierwszymi mapami społeczności! Valve udostępniło nową aktualizację

Counter Strike 2

Counter Strike 2 doczekał się pierwszego pakietu map stworzonych przez członków społeczności. W grze pojawiło się pięć lokacji, a część z nich z pewnością wzbudzi nostalgiczne wspomnienia u weteranów serii. Oprócz tego twórcy poprawili pomniejsze błędy oraz uatrakcyjnili interfejs.

Counter Strike 2 – nowa aktualizacja wprowadza mapy stworzone przez graczy

Counter Strike 2 – mapy Memento i Assembly

Dzisiejsza aktualizacja wzbogaciła Counter Strike 2 o pięć „miejscówek”, które zostały przypisane do poszczególnych trybów:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • tryb Turniejowy/Klasyczny/Deathmatch – Thera i Mills
  • tryb Skrzydłowy – Memento i Assembly
  • tryb Wyścig Zbrojeń – Pool Day

Pool Day wzbudzi miłe wspomnienia u starszych graczy, którzy pierwsze kroki stawiali w CS 1.6. To nowe wcielenie niewielkiej, symetrycznej mapy fy_pool_day.

Z kolei Thera bazuje na mapie Santorini, wprowadzonej na kilka miesięcy do Counter Strike: Global Offensive w 2016 roku.

Oprócz tego Valve dodało animowane panele MVP, a ranga podczas gier turniejowych wyświetla się po dwóch (zamiast dziesięciu) zwycięstwach na danej mapie. W ustawieniach pojawiły się także opcje pozwalające na łatwe ustawienie limitu FPS (osobno dla rozgrywki i menu). Pełna lista zmian dostępna jest na Steam.

Źródło: Pcgamesn

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.