Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas z niezłymi wynikami sprzedaży. Dobre wieści dla fanów serii

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Jakiś czas temu twórcy Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zdecydowali się opuścić szeregi Activision Blizzard i postawili na niezależność. Tymczasem okazuje się, że wspomniana produkcja nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy. Jeden z deweloperów podzielił się bowiem wynikami sprzedaży ostatniej głównej odsłony popularnej serii platformówek 3D.

Jeden z deweloperów ujawnił wyniki sprzedaży gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Crash Bandicoo 4: Najwyższy Czas – zwiastun

Wynikami sprzedaży Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na swoim profilu na LinkedIn podzielił się Toby Schadt ze studia Toys for Bob. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dewelopera najnowsza odsłona serii Crash Bandicoot sprzedała się w „ponad” 5 milionach egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to naprawdę niezły rezultat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Informacja o wynikach sprzedaży Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas powinna ucieszyć wszystkich fanów przygód sympatycznego jamraja. Osiągnięty przez wspomnianą produkcję rezultat może bowiem zachęcić Microsoft i Activision Blizzard do przygotowania kolejnej odsłony serii. Na jej zapowiedź z pewnością będzie trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Na koniec warto przypomnieć, że gra Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutowała na rynku w październiku 2020 roku. Obecnie produkcja Toys for Bob dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.