Nowe odsłony Crasha Bandicoota są w produkcji? Znany insider zabiera głos

Crash Bandicoot 4

Od premiery gry Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas minie za niedługo dwa lata. Od tego czasu co jakiś czas pojawiały się pewne sugestie i plotki dotyczące kolejnej odsłony cyklu o popularnym jamraju pasiastym. Ostatnio jeden z informatorów wskazał, że obecni deweloperzy są dość mocno zaangażowani w rozwój tej kultowej serii.

REKLAMA

Według informatora Toys for Bob pracuje aż nad dwiema grami z serii Crash Bandicoot

Actually 2 Crash games in development

— The Insider (@TheReaIInsider) September 16, 2022

Actually 2 Crash games in development

— The Insider (@TheReaIInsider) September 16, 2022

Według informatora o pseudonimie TheRealInsider Toys For Bob pracuje aż nad dwiema grami z serii Crash Bandicoot jednocześnie. Bazując na tej informacji oraz na niedawnym ogłoszeniu o pracę, które zostało zamieszczone przez dewelopera, jedną z tych produkcji ma być czteroosobowa bijatyka osadzona właśnie w uniwersum Crasha.

Przeczytaj też: Amazon Prime Gaming — czy warto?

Nawet jeśli TheRealInsider cieszy się dość dużą wiarygodnością w kwestii przecieków na temat tej marki, tak nadal trzeba brać pod uwagę, że nie jest to oficjalna informacja. Na tę trzeba zapewne będzie jeszcze trochę poczekać. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółów na temat nowych odsłon Crasha Badndicoota to na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!