Aż 3 gry Activision Blizzard mogą niebawem trafić do Xbox Game Pass! A w tym dawna maskotka PlayStation

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Xbox Game Pass

Od dawna wiemy, że wszystkie gry Activision Blizzard w końcu znajdą się w bibliotece Xbox Game Pass. I wygląda na to, że przyjdzie pora na kolejną turę ich dodania do abonamentu. Mowa o aż trzech kolejnych tytułach.

Tony Hawk 1+2, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wkrótce w Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Jeśli chodzi o gry Activision, na razie w Xbox Game Pass znajdziemy Diablo 4. Niebawem w usłudze znajdzie się też Call of Duty Black Ops 6, ale to najwyraźniej nie koniec nowości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeszcze wcześniej do abonamentu trafić mogą inne gry Activision Blizzard. Według przecieku informatora eXtas1s mowa o Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Spyro Reignited Trilogy i Tony Hawk 1+2.

Pierwsza z tych pozycji miałaby zostać dodana do Game Passa już w sierpniu. Z kolei terminy dla dwóch pozostałych produkcji nie zostały ujawnione, ale także są raczej bliżej niż dalej.

A jeśli chodzi o Call of Duty, insider nadal nic w tej kwestii nie wie. Z drugiej strony nie można jednak wykluczyć, że któraś odsłona tej serii również mogłaby się znaleźć w sierpniowej ofercie Xbox Game Pass.

Źródło: exputer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.