Strzelanka z Chuckiem Norrisem i dwie inne gry za darmo przez weekend! Oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Drugi weekend maja zbliża się wielkimi krokami, dlatego też w sieci pojawiła się nowa oferta Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować trzy produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Crime Boss: Rockay City, Cities: Skylines Remastered oraz From Space.

Crime Boss: Rockay City, Cities: Skylines Remastered i From Space za darmo w ramach Xbox Free Play Days (9-12 maja)

Crime Boss: Rockay City – zwiastun

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 12 maja, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Spróbujecie wybudować sprawnie funkcjonujące miasto w Cities: Skylines Remastered? A może będziecie chcieli spotkać Chucka Norrisa w Rockay City? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.