[Akt.] Cris Tales od dzisiaj w Xbox Game Pass

Cris Tales

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia. Dziś swoją premierę ma Cris Tales, czyli całkiem ciekawie wyglądająca gra jRPG. Zgodnie z zapowiedzią, produkcja pojawiła się już w usłudze Microsoftu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Cris Tales dostępne w Xbox Game Pass

Zwiastun Cris Tales

Cris Tales to opowieść o dziewczynie imieniem Crisbell, której zadaniem jest pokrzyżowanie szyków złowrogiej Cesarzowej Czasu. W czerwcu dowiedzieliśmy się, że gra trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery; Microsoft słowa dotrzymał, bo wszyscy subskrybenci jego usługi mogą już rozpoczynać pobieranie.

Cris Tales w ramach Xbox Game Pass można uruchomić na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Pierwsze recenzje gry są bardzo pozytywne, więc wygląda na to, że zdecydowanie warto dać jej szansę.

Aktualizacja – 20.07.2021, 15:58

Od dziś subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą też odpalać Battlefielda V w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z