Crisis Core Final Fantasy VII Reunion z datą premiery! Square Enix opublikowało też nowy zwiastun

Sephiroth Crisis Core Final Fantasy VII Reunion

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion zostało zapowiedziane ponad trzy miesiące temu podczas wydarzenia zorganizowanego z okazji 25-lecia Final Fantasy VII. Od samego początku tytuł ten będący odświeżeniem hitu z 2008 roku wzbudził zainteresowanie wielu fanów serii na całym świecie. Dziś Square Enix przy okazji prezentacji nowego zwiastuna podało oficjalną datę premiery tej gry.

REKLAMA

Premiera Crisis Core Final Fantasy VII Reunion jeszcze przed końcem roku

Zwiastun Crisis Core Final Fantasy VII Reunion

Zwiastun stanowi kompilację fragmentów gameplayu oraz przerywników filmowych, które znajdą się grze. Twórcy zapowiedzieli, że w Crisis Core Final Fantasy VII Reunion względem oryginału zmieni się wszystko poza scenariuszem, który opowiadać będzie oryginalną historię Zacka Faira, która bardzo dobrze wypełnia luki pozostawione przez Final Fantasy VII Remake. Widać, że produkcja faktycznie została bardzo mocno unowocześniona, a zapowiedziane poprawki prezentują się bardzo widowiskowo.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Na końcu opublikowanego materiału twórcy umieścili informację, że Crisis Core Final Fantasy VII Reunion zadebiutuje 13 grudnia 2022 roku. Gra dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!