Crisis Core Final Fantasy VII Reunion na zwiastunie premierowym. Debiut gry już za niespełna dwa tygodnie

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion

Do premiery Crisis Core Final Fantasy VII pozostało niewiele ponad dwa tygodnie. Square Enix chcąc jak najbardziej podgrzać atmosferę przed tym debiutem postanowiło udostępnić premierowy zwiastun swojego nadchodzącego remastera. Fani serii mogą zacierać ręce i szykować się na nostalgiczną podróż w zupełnie nowym wydaniu!

Premierowy zwiastun Crisis Core Final Fantasy VII Reunion to fabularna zapowiedź wydarzeń z gry

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion — premierowy zwiastun

Udostępniony trailer stanowi niejako wprowadzenie w historię opowiadaną w Crisis Core Final Fantasy VII Reunion. W jej ramach wcielimy się w członka grupy SOLDIER — Zacka, który w trakcie wykonywania zleconej misji dowiaduje się o wielu sekretach skrywanych przez organizację, do której należy. Pierwotnie tytuł ten ukazał się na PSP oraz PC, jako prequel do głównej odsłony, czyli Final Fantasy VII.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Square Enix od samego początku zapowiadało, że w przypadku Crisis Core Final Fantasy VII Reunion będziemy mieli do czynienia z czymś więcej niż ulepszeniem graficznym. Nowe wydanie ma oferować zupełnie nowy system walki, a całość rozgrywki ma zostać znacząco unowocześniona.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić, czy telewizor ma DVB-T2?

Urywki gameplayu i cutscenek przedstawione w zwiastunie zapowiadają bardzo interesującą produkcję, która dla fanów serii będzie zapewne pozycją must-play. Premiera Crisis Core Final Fantasy VII Reunion będzie mieć miejsce 13 grudnia 2022 roku. Gra dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.