Jedna z dwóch kampanii w grze CrossfireX będzie dostępna za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass

CrossfireX

Nie ulega wątpliwości, że Microsoft bardzo dba o subskrybentów Xbox Game Pass, bo w usłudze regularnie lądują nowe gry. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do abonamentu trafi CrossfireX. Trzeba jednak zaznaczyć, że mowa tu jedynie o jednej z dwóch kampanii, które będą dostępne w grze.

REKLAMA

Jedna z kampanii w grze CrossfireX zawita do Xbox Game Pass

Zwiastun CrossfireX

CrossfireX to ciekawie zapowiadająca się strzelanka, której struktura jest dość dziwna. Dość dziwna, bo w grze znajdziemy tryb multiplayer oraz dwie kampanie: Operation Catalyst i Operation Spectre. O ile tryb wieloosobowy zostanie udostępniony bezpłatnie dla wszystkich, tak w przypadku singleplayera subskrybenci Xbox Game Pass za darmo odpalą tylko Operation Catalyst; za Operation Spectre trzeba będzie dopłacić.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że za tryb dla jednego gracza odpowiada studio Remedy Entertainment, które ma w swoim portfolio m.in. lubianą serię Alan Wake. Fabuła CrossfireX skupi się na konflikcie między Global Risk i Black List – dwiema rywalizującymi ze sobą frakcjami najemników.

Premiera CrossfireX odbędzie się 10 lutego 2022 roku. Gra zostanie wydana na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i właśnie na tych platformach abonenci Xbox Game Pass odpalą multiplayera i jedną z dwóch części kampanii. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!