Crown Trick już dostępne w Xbox Game Pass

Crown Trick

Na samym początku miesiąca Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i ujawnił tytuły, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie września. Zgodnie z zapowiedzią, dziś w usłudze debiutuje Crown Trick. To ciekawa mieszanka gry RPG i roguelike’a, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu subskrybentów.

Crown Trick w Xbox Game Pass

Zwiastun Crown Trick

W Crown Trick akcję obserwujemy z lotu ptaka. Wcielamy się tu w postać ukoronowanej dziewczyny, władającej rozmaitymi zdolnościami i czarami. Motywem przewodnim gry jest nic innego jak przemierzanie generowanych proceduralnie lokacji i zabijanie napotkanych po drodze wrogów. Co ciekawe, starcia w Crown Trick rozgrywane są w systemie turowym.

Omawiana gra jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów można ją uruchomić na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z