Crown Wars: The Black Prince opóźnione tuż przed premierą! Poznaliśmy nową datę debiutu

Crown Wars The Black Prince

Crown Wars: The Black Prince to turowa gra strategiczna z elementami RPG. Akcja rozgrywa się w średniowiecznej Europie w trakcie serii konfliktów zwanych Wojną Stuletnią. Gracze muszą stawić czoła nie tylko żądnym władzy rodom szlacheckim, ale również okultystycznej organizacji zwanej Zakonem, która destabilizuje królestwo. Osoby zainteresowane tytułem muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ deweloperzy poinformowali o opóźnieniu premiery.

Premiera Crown Wars: The Black Prince opóźniona

Najnowsza produkcja studia Artefacts miała trafić w ręce graczy już za dwa dni, jednak w ostatnim momencie twórcy poinformowali o zmianie daty premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak możemy przeczytać w specjalnym komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych, Crown Wars: The Black Prince zadebiutuje dopiero 23 maja 2024 roku.

Oficjalny powód opóźnienia nie powinien nikogo zaskoczyć – deweloperzy chcą wykorzystać ten czas na dopracowanie gry. Dodatkowe dwa miesiące mają pozwolić na wydanie „najlepszej wersji Crown Wars”.

Główne powody naszej decyzji są proste: otrzymaliśmy znaczącą ilość konstruktywnych opinii podczas niedawnej bety oraz po udostępnieniu wersji demo na Steam. Pracujemy nad zintegrowaniem tak dużej liczby uwag, jak to tylko możliwe, ale potrzebujemy więcej czasu.

Artefacts Studio

Crown Wars: The Black Prince trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Użytkownicy platformy Steam wciąż mogą przetestować wersję demo.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.