Crusader Kings 3 z nowościami w 2024 roku. Gracze zmierzą z epidemią dżumy i odwiedzą Bizancjum

Crusader Kings 3

Dobre wieści dla wszystkich miłośników Crusader Kings 3. Studio Paradox Development podzieliło się bowiem szczegółami na temat 3. rozdziału wspomnianej produkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami fani trzeciej części popularnej serii gier strategicznych mogą w tym roku liczyć na kolejne dwa dodatki, a także kilka innych atrakcji.

Crusader Kings 3 z planami rozwoju na 2024 rok. Paradox przedstawia szczegóły 3. rozdziału

Crusader Kings 3: Legends of the Dead – zwiastun

Pierwszy element 3. rozdziału Crusader Kings 3 jest już dostępny. Mowa tutaj o Couture of the Capets, czyli zestawie skórek inspirowanych francuską kulturą z XIII wieku. To jednak dopiero początek atrakcji. Już 4 marca 2024 roku wspomniana produkcja doczeka się bowiem dodatku zatytułowanego Legends of the Dead.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami nadchodzące rozszerzenie pozwoli graczom zmierzyć się z epidemią dżumy. Studio Paradox Development opublikowało już pierwszy zwiastun DLC Legends of the Dead, a sam materiał znajduje się powyżej. Jak wspomnieliśmy wyżej, Crusader Kings 3 otrzyma w tym roku w sumie dwa dodatki.

Drugi z nich – zatytułowany Roads to Power – ma zadebiutować w 3. kwartale 2024 roku. Dokładna data premiery rozszerzenia nie jest obecnie znana, ale deweloperzy ujawnili, że DLC skupi się na Cesarstwie Bizantyjskim. Ostatnią atrakcją 3. rozdziału Crusader Kings 3 będzie natomiast zestaw Wandering Nobles, który ukaże się w ostatnim kwartale bieżącego roku i wprowadzi nowe sposoby – a także powody – podróżowania.

Na koniec warto przypomnieć, że Crusader Kings 3 dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcję Paradox Development Studio znaleźć można również w bibliotece Xbox Game Pass. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.