Crusader Kings III oraz 3 inne gry do pobrania za darmo! Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Crusader Kings III

Mamy dzisiaj czwartek, a czwartek oznacza nową, weekendową ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić przez weekend aż cztery produkcje. Subskrybenci będą mogli ograć Crusader Kings III, Don’t Starve Together: Console Edition, Hell Let Loose i LEAP.

Crusader Kings III, Don’t Starve Together: Console Edition, Hell Let Loose i LEAP za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Zwiastun Crusader Kings III

Microsoft nie zapomina o swojej ofercie Xbox Free Play Days i w ten weekend zaserwował naprawdę dobre, a także różnorodne tytuły. Crusader Kings III to wysoko oceniana strategia, natomiast Hell Let Loose to FPS osadzony w realiach II wojny światowej. Oprócz tego dostępne są także LEAP, czyli futurystyczna strzelanka oraz survivalowa przygodówka Don’t Starve Together. Produkcje są dostępne za darmo do najbliższej niedzieli, czyli 30 kwietnia.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Microsoft udostępnił w tym tygodniu naprawdę ciekawe tytuły. Zamierzacie je sprawdzić przez weekend? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.