Crysis 4 nadal powstaje, ale raczej nieprędko zadebiutuje. Twórcy obecnie poszukują nowych pracowników

Crysis 4

Od czasu pierwszej zapowiedzi obwieszającej powstanie Crysis 4 minął już ponad rok, ale od tego czasu znalezienie jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat tego projektu jest w zasadzie niemożliwe. Twórcy, poza styczniowymi doniesieniami, że gra jest obecnie w dosyć wczesnym stadium produkcji, nie zdradzili oczekującym graczom zbyt wiele informacji. Teraz zaś w sieci pojawił się pierwszy od dawna materiał od studia Crytek, jednak nie entuzjaści tej marki nie będą mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia.

Crytek poszukuje nowych pracowników, którzy wspomogliby tworzenie Crysis 4

Ogłoszenie o pracę od twórców Crysis 4 – studia Crytek

Studio Crytek opublikowało wczoraj wieczorem krótkie wideo zatytułowane „A Crysis is coming. We need your help”, które jest swego rodzaju ogłoszeniem o pracę.

Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowiska głównego producenta, głównego programistę AI oraz głównego projektanta otoczenia. Wszyscy oni zapewne braliby czynny udział w pracach nad nadchodzącym Crysis 4, wspomagając obecnych deweloperów.

Przeczytaj też: Laptop do 6000 zł — najlepsze modele

Niestety materiał nie zdradza nic ponadto, co jest już od dawna wiadome. Może jedynie być jedynie potwierdzeniem, że Crysis 4 powstaje, ale premiera tej gry to dość odległy temat. Wszyscy oczekujący na ten debiut muszą więc zebrać w sobie spore pokłady cierpliwości i oczekiwać, że przyszłość przyniesie wyczekiwane konkrety.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.