Cyberpunk 2077 z ogromną aktualizacją 1.62! Łatka wprowadza długo wyczekiwany tryb Ray Tracing: Overdrive

Cyberpunk 2077 - aktualizacja 1.62

CD Projekt RED poinformował właśnie o rozpoczęciu procesu wdrażania aktualizacji 1.62 do Cyberpunka 2077 na PC. Długo wyczekiwana łatka wprowadzi nowy tryb Ray Tracing: Overdrive, który ma wynieść produkcję na wyższy poziom technologiczny. Sprawdzą go jednak tylko posiadacze najmocniejszych kart od NVIDII.

Aktualizacja 1.62 do Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077 – zwiastun trybu Ray Tracing: Overdrive

Na mocy współpracy zawiązanej pomiędzy CD Projektem RED oraz NVIDIĄ patch 1.62 wprowadzi do PC-towej wersji Cyberpunka 2077 oczekiwany przez społeczność fanów tryb Ray Tracing: Overdrive. Cieszyć się z niego będą mogli jednak tylko posiadacze najnowszych kart NVIDII z serii 40 (4070 Ti wzwyż) oraz właściciele GeForce 3090.

Cały preset, jak i tylko path tracing oraz pozostałe nowe opcje graficzne związane z aktualizacją można włączyć teraz z poziomu ustawień Cyberpunka 2077. Poza wcześniej omawianymi kwestiami są to również DLAA oraz wsparcie dla Intel Xe Super Sampling 1.1. Co więcej, ulepszeniu uległ także tryb benchmarku gry.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Cyberpunk 2077 pojawił się na rynku w grudniu 2020 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4, Xboxie One oraz PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.