Cyberpunk 2077 z aktualizacją 2.0 spełnił oczekiwania graczy. Gra zanotowała ogromny skok popularności

Cyberpunk 2077 Steam

Wczoraj Cyberpunk 2077 otrzymał długo oczekiwaną aktualizację 2.0. Lista zmian jest bardzo obszerna – wśród nich znaleźć można najróżniejsze usprawnienia oraz poprawki, co bez wątpienia powinno zadowolić największych entuzjastów Cyberpunk 2077. Jak gracze zareagowali na nową aktualizację? Wystarczy rzut oka na najnowsze komentarze i statystyki gry na Steamie, by przekonać się, że odbiór społeczności jest w dużej mierze bardzo pozytywny.

Cyberpunk 2077 – po aktualizacji 2.0 popularność gry na Steamie wzrosła, przybyło też pozytywnych opinii

Po prawie trzech latach od premiery Cyberpunk 2077 gracze doczekali się wydania ogromnej aktualizacji 2.0, która mocno przebudowała wiele elementów gry. Reakcje społeczności na Steamie po wczorajszym wydarzeniu są w większości bardzo pozytywne. Spora część graczy uznała, że aktualizacja jest świetna i sprawiła, że gra jest lepsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Pojawiły się też oczywiście negatywne opinie, acz są w zdecydowanej mniejszości. Aktualnie 80% recenzji Cyberpunk 2077 na Steamie jest pozytywnych. Fakt ten, jak widać powyżej, skomentował na Twitterze/X Marcin Momot, globalny dyrektor ds. społeczności w CD Projekt RED, dziękując graczom za docenienie pracy zespołu.

Najnowsza łatka spowodowała też, że popularność Cyberpunk 2077 na Steamie znacznie wzrosła. W szczytowym momencie grę po wprowadzeniu zmian testowało 90 241 graczy. W poprzednich dniach ich liczba była zdecydowanie mniejsza i sięgała maksymalnie nieco ponad 25 tysięcy.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 7000 zł

Przed nami jeszcze premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Dodatek zadebiutuje już 26 września 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Czy on również spotka się z zachwytem graczy? Przekonamy się już wkrótce!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.