Cyberpunk 2077 otrzyma aktualizację 2.01! CD Projekt RED wprowadzi kilka ważnych poprawek

Cyberpunk 2077 V

Cyberpunk 2077 w ostatnim czasie doczekał się całkiem sporej dawki nowej zawartości, która odmienia przygodę w Night City wręcz nie do poznania. Mowa oczywiście o dodatku Phantom Liberty, dodającym zupełnie nową przygodę, ale też aktualizacji 2.0, zmieniającej znacząco m.in. drzewko umiejętności. CD Projekt RED nie zamierza jednak na tym poprzestawać, bo już niebawem do produkcji zawita kolejnych patch.

Cyberpunk 2077 niebawem doczeka się aktualizacji 2.01

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt RED postanowiło zapowiedzieć, że w najbliższym czasie Cyberpunk 2077 doczeka się aktualizacji oznaczonej numerami 2.01. Tym razem deweloperzy postanowili skupić na naprawie błędów, które pojawiły się w wyniku dodania do produkcji zupełnie nowej zawartości.

Tym, co przede wszystkim powinno zwrócić uwagę, to fakt, iż „Redzi” zlokalizowali i naprawili błąd, który uszkadzał zapisy gry na PlayStation 5. Niestety, ta konkretna poprawka nie naprawi zapisów, które do tej pory uległy zniszczeniu.

Zmiany zapowiedziane w ramach aktualizacji 2.01 do Cyberpunk 2077

  • Naprawiono błąd, który powodował, że interfejs wyświetlał podpowiedzi dla kontrolera mimo gry za pomocą myszy i klawiatury;
  • Dodano możliwość przełączenia na wszczepy przedramienia w momencie zmiany broni;
  • Kontrakt Gorący materiał będzie się teraz poprawnie aktywował w momencie wejścia na teren zadania;
  • Zwiększono poziom głośności radia w samochodzie. Po aktualizacji powinno ono przebijać przez inne dźwięki gry;
  • W zadaniu Skok na głęboką wodę V nie może już umrzeć, spadając z szybu windy z 42 piętra przy niskiej liczbie klatek na sekundę;
  • Naprawiony został problem związany z uszkodzonymi zapisami na PlayStation 5. W tym celu zwiększono limit ilości zapisów;
  • Poprawiono wydajność na PC i konsolach, szczególnie w Dogtwon.

Jak więc widać poprawki są całkiem konkretne i mają na celu znacząco poprawić wrażenia płynące z rozgrywki. CD Projekt RED zapowiada, że nie są to jedyne zmiany, których doczeka się Cyberpunk 2077 w ramach aktualizacji 2.01.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Na ten moment nie zostało sprecyzowane, kiedy ów patch trafi na serwery, a tym samym stanie się dostępny do pobrania. Możliwe jednak, że nastąpi to prędzej niż później. Mając na uwadze potencjalne problemy z zapisem stanu gry na PS5, dobrze byłoby, gdyby faktycznie tak się stało.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.