Cyberpunk 2077 przebija istotną barierę na Steam! CD Projekt RED dziękuje graczom za wsparcie

Cyberpunk 2077

W przyszłym miesiącu wybrani gracze będą mieli okazję przetestować Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na Phantom Liberty Tour w Warszawie. Tymczasem okazuje się, że podstawowa wersja gry Cyberpunk 2077 nieustannie zyskuje w oczach użytkowników Steama. Najnowszej produkcji CD Projekt RED udało się bowiem przebić istotną barierę na platformie Valve.

Po 2,5 roku od premiery Cyberpunk 2077 może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam

Cyberpunk 2077 posiada na Steam już ponad 542 tysiące z recenzji, z czego 80% to opinie korzystne. Taki wynik pozwolił produkcji CD Projekt RED przebić istotną barierę, ponieważ gra może obecnie pochwalić się „bardzo pozytywną” oceną na platformie Valve. Osiągnięcie wspomnianego rezultatu zajęło deweloperom 2,5 roku.

Sukces Cyberpunka 2077 skomentował za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter Marcin Momot z CD Projekt RED. Przedstawiciel polskiego studia podziękował graczom za to, że docenili „ciężką pracę” wykonaną przez zespół od momentu premiery gry, która miała miejsce w grudniu 2020 roku.

Zobacz też: Najlepsze powieści wizualne

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec warto przypomnieć, że wspomniany na początku wiadomości dodatek Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku 26 września 2023 roku. Rozszerzenie dostępne będzie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.