Cyberpunk 2077 Fan Bundle dostępne w przedsprzedaży w polskich sklepach! Nowy zestaw prezentuje się znakomicie

Cyberpunk 2077 V

Cyberpunk 2077 w tym roku będzie świętować 4 rocznicę swojej premiery, nie przeszkadza to jednak, aby nadal cieszyła się ona wśród polskich graczy sporym zainteresowaniem. Samo CD Projekt RED jeszcze w zeszłym roku wydało wyczekiwane DLC Phantom Liberty oraz zaserwowało dość duży patch 2.0, który przebudowywał wiele elementów tej gry. Teraz dotarły do nas wieści, że w polskich sklepach szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów przygody w Night City.

Cyberpunk 2077 Fan Bundle można już zamawiać w polskich sklepach

Cyberpunk 2077 Fan Bundle
Cyberpunk 2077 Fan Bundle

Cenega, czyli polski dystrybutor gier CD Projekt RED na Polskę, potwierdził, że wystartowała możliwość składania zamówień na wydanie Cyberpunk 2077 Fan Bundle. Jest to specjalna edycja pudełkowa gry na PS4 lub Xbox One (z aktualizacją dla konsol najnowszej generacji) wraz z szeregiem dodatkowych bonusów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza pudełkiem z grą kupujący mogą liczyć na kompendium wiedzy o świecie, mapę świata gry, pocztówki, zestaw naklejek oraz kolekcjonerski medalion nawiązujący do słynnego zespołu z gry, czyli Samurai. Oczywiście wydanie to gwarantuje dostęp do zawartości cyfrowej oraz wszystkich patchy, które w ciągu ostatnich lat trafiły do Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 Fan Bundle medalion samurai
Cyberpunk 2077 Fan Bundle, medalion Samurai

Najbardziej zagorzałych fanów zapewne najbardziej zainteresuje wspomniany medalion, który — bazując na fotografii — prezentuje się całkiem intrygująco. Nie jest to co prawda tak znany motyw, jak legendarna już głowa wilka z Wiedźmina, jednak nadal jest to całkiem miły dodatek.

Kup Cyberpunk 2077 Fan Bundle

Zgodnie z informacją dostępną w polskich sklepach dostawa planowana jest na 29 marca 2024 roku. Zamierzacie skusić się na taką okazję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.