Cyberpunk 2077 – ogrom nowości w aktualizacji 2.0 i DLC Widmo Wolności! CD Projekt RED zdradza szczegóły

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

CD Projekt RED nie spoczywa na laurach i ostatnio dość często przekazuje nowe informuje o nadchodzącym, jedynym dodatku do Cyberpunk 2077. Wiemy już, że Widmo Wolności zaoferuje zreorganizowany system policji, która to stanie się bardziej bezlitosna. To oczywiście nie wszystko – deweloperzy podzielili się dzisiaj na Facebooku infografiką z największymi zmianami oraz nowymi elementami rozgrywki, które nadchodzą do Cyberpunk 2077 wraz z rozszerzeniem oraz darmową aktualizacją 2.0.

Cyberpunk 2077 – nowości w Widmie Wolności i aktualizacji 2.0

Cyberpunk 2077 aktualizacja 2.0 i Widmo Wolności
Infografika CD Projekt RED – nowości w aktualizacji 2.0 i Widmie Wolności

Jak wynika z powyższej grafiki, opublikowanej przez CD Projekt RED na Facebooku, w aktualizacji 2.0 w Cyberpunk 2077 pojawi się sporo nowości. Możemy oczekiwać między innymi zmienionego drzewka atutów i umiejętności, a do tego zmodyfikowanych wszczepów i nowego systemu limitu ich kosztów. Do tego aktualizacja zapewni odświeżoną SI przeciwników oraz ulepszone UI i UX. Pojawią się także zmiany w nagrodach, przedmiotach i craftingu.

W przypadku Widma Wolności na graczy będzie czekać też nieznana do tej pory dzielnica – Dogtown, a także świeża historia, zadania, postacie, kontrakty, walki z bossami i wiele więcej. Nie zabraknie również ponad 100 nowych przedmiotów. Oprócz tego limit poziomu postaci ma zostać zwiększony do 60 i pojawi się m.in. nowe drzewko atutów oraz umiejętności Relic.

Zgodnie z infografiką od CD Projekt RED to jeszcze nie wszystkie nowości, które pojawią się w Widmie Wolności oraz aktualizacji 2.0. Z pewnością wkrótce dowiemy się czegoś więcej.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 Widmo Wolności pojawi się 26 września 2023 roku. Rozszerzenie będzie dostępne na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.