Cyberpunk 2077 wygląda obłędnie w 8K. Lepiej się już chyba nie da

Cyberpunk 2077 mod 8K

Cyberpunk 2077 i tak już wygląda dobrze, a modderzy jeszcze polepszają ten stan rzeczy. Jednym z takich przykładów jest mod renderujący grę w 8K. Wygląda to po prostu obłędnie.

Cyberpunk 2077 – modyfikacja 8K

Cyberpunk 2077 – mod 8K

Cyberpunk 2077 naprawdę prezentuje się dobrze jak na grę RPG z tak otwartym światem. Zrozumiałe jednak, że gracze chcą polepszać standardowe osągi tej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednym z takich przykładów jest modyfikacja DreamPunk 1.1. Umożliwia ona nam rozgrywkę w 8K z ulepszonymi efektami wizualnymi, co świetnie widać na powyższym przykładzie.

Trzeba przyznać, że wygląda to po prostu świetnie i realistycznie. Choć oczywiście spręt potrafiący uruchomić Cyberpunka 2077 w takiej konfiguracji nie będzie należał do najtańszych. Możemy śmiało zabawić, że zabawa w tej jakości wydrenowałaby kieszenie większości graczy.

NIemniej przypomnijmy, że podstawowa wersja gry także potrafi zapewnić sporo rozrywki. Zaznaczmy, że pojawiła się ona na rynku w 2020 roku, a teraz jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Źródło: Wccftech

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.