Cyberpunk 2077 Phantom Liberty wkrótce zostanie zaprezentowane! CD Projekt Red szykuje pokaz

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Na początku września 2022 roku CD Projekt Red zapowiedziało oficjalnie jedyny dodatek do gry Cyberpunk 2077. „Widmo Wolności” ma być największym DLC w historii studia. Tymczasem „Redzi” właśnie oficjalnie podali, kiedy ruszają z akcją promocyjną Phantom Liberty.

CD Projekt Red ogłasza, że akcja promocyjna Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ruszy już niedługo

Exciting news, chooms: in June we’ll start to share more information about the #PhantomLiberty expansion. Stay tuned! pic.twitter.com/AePD1pWhxP

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) March 30, 2023

Exciting news, chooms: in June we’ll start to share more information about the #PhantomLiberty expansion. Stay tuned! pic.twitter.com/AePD1pWhxP

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) March 30, 2023

Już wkrótce fani otrzymają szereg informacji odnośnie największego, fabularnego DLC w historii studia. Na oficjalnym profilu na Twitterze deweloperzy z CD Projekt Red ogłosili, że w czerwcu 2023 roku ruszą z promocją Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Tę wiadomość potwierdził także szef PR Radek Grabowski.

Możemy przypuszczać, że „Redzi” wykorzystają jeden z letnich eventów, aby pokazać nowe materiały. Bardzo możliwe, że poznamy datę premiery oraz dowiemy się więcej o historii przedstawionej w dodatku.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Phantom Liberty ma zostać wydane na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputery osobiste. Tymczasem wczoraj CD Projekt Red zdementowało plotki o funkcjonalnym systemie metra. Natomiast graczom pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.