Cyberpunk 2077 Phantom Liberty z datą premiery! Nareszcie wiemy, kiedy ruszymy na nową przygodę

Cyberpunk 2077 Silverhand

Na tę wiadomość wielu graczy czekało w zasadzie od bardzo dawna. Po licznych spekulacjach i przypuszczeniach CD Projekt RED oficjalnie ogłosiło datę premiery dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Nowa przygoda rozpocznie się już naprawdę niebawem!

Data premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ujawniona!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zwiastun z datą premiery

Podczas dzisiejszego pokazu Xbox Games Showcase CD Projekt RED oficjalnie potwierdziło, że już 26 września 2023 roku zadebiutuje Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Wiadomość tę poprzedził niezwykle efektowny zwiastun, mieszający zarówno elementy rozgrywki, jak i przerywników filmowych.

Materiał kolejny raz potwierdził, że w trakcie tej przygody przyjdzie nam poznać wiele nowych twarzy, z którymi najwidoczniej przyjdzie nam ryzykować życie.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Cyberpunk 2077

Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych wiadomości dzisiejszego wieczoru, okazuje się bowiem, że jesień wielu osobom upłynie pod znakiem ponownej przygody w Night City. Czy tak długo wyczekiwany dodatek spełni oczekiwania graczy? Tego dowiemy się po premierze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.