Cyberpunk 2077 Phantom Liberty może zachwycić! Efektowny zwiastun pokazuje nowości, które trafią do gry

Cyberpunk 2077

Druga połowa września dla wielu graczy będzie zapewne stać pod znakiem premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. CD Projekt RED od pewnego momentu chwali się nowościami, które zaoferuje ten dodatek, zapowiadając, że Night City doczeka się nie tylko nowej fabuły, ale też nowych mechanik. Teraz wreszcie mieliśmy okazję zobaczyć przedsmak tego, co rzeczywiście będzie na nas czekać.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na zjawiskowym materiale prezentującym nowe zdolności bojowe

Na oficjalnym koncie gry pojawił się ciekawy materiał prezentujący szereg nowych możliwości, jakie zaoferuje nie tylko dodatek Phantom Liberty, ale aktualizacja 2.0. Do naszej dyspozycji oddane zostaną nie tylko nowe drzewka umiejętności, ale również przedmioty, w tym bronie czy wszczepy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko to ma sprawić, że przygoda z Cyberpunkiem 2077 stanie się jeszcze lepsza, bardziej swobodna i dostosowana do preferencji większej ilości graczy. Zresztą po samym materiale widać, że całość faktycznie zyskała „pazur” i sianie zniszczenia w grze CD Projekt RED może faktycznie okazać się przyjemniejsze niż dotychczas.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Poza zmianami dotyczącymi samych postaci Cyberpunk 2077 doczeka się zreorganizowanego systemu policji NCPD, która powinna być teraz bardziej surowa i konkretna w działaniach. Miejmy nadzieję, że Phantom Liberty rzeczywiście tchnie nowego ducha w hit od CD Projekt RED. W końcu to pierwszy, a zarazem ostatni dodatek do tej pozycji, drugiej szansy już nie będzie.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.