Cyberpunk 2077 zalany falą modów wykorzystujących AI. Zmiany, które wprowadzają są dosyć zaskakujące

Cyberpunk 2077

Scena moderska gry Cyberpunk 2077 należy do jednej z najbardziej rozwiniętych w ogóle. Ogromna rzesza fanów produkcji sprawia, że zapaleni twórcy modyfikacji gier z chęcią biorą najnowsze dzieło CD Projekt RED na tapet. Ostatnio jednak dzięki wykorzystaniu technologii AI, popularność zyskały dosyć ciekawe rodzaje modów.

Cyberpunk 2077 dzięki modom opartym na AI zmienia głosy wybranych postaci

Mody do Cyberpunka 2077 wykorzystujące AI

Na stronie nexusmods.com ogromną popularność zyskują modyfikacje do Cyberpunka 2077, które zmieniają głos głównego bohatera/ki. Zmiana polega na zastąpieniu kwestii wybranych postaci z gry na te wypowiadane przez sztuczną inteligencję imitującą znane persony showbiznesu, gier, muzyki itd.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym oto sposobem V może teraz przemówić głosem Ryana Goslinga, Scarlett Johansson, Ariany Grande czy chociażby… Geralta z Rivii. Co ciekawe, moderzy zmieniają nie tylko głos protagonisty/ki, ale również innych postaci. Johnny Silverhand na przykład również może przemówić głosem Białego Wilka.

Trzeba przyznać, że kreatywność graczy w zakresie tworzenia modyfikacji do gier nie zna granic. Do tego dynamiczny rozwój AI otwiera w tej kwestii zupełnie nowe możliwości.

Źródło: Nexus Mods

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.