Cyberpunk 2077 – sklep ujawnił datę premiery fizycznego wydania na Xbox Series X i PlayStation 5

Cyberpunk 2077 V

Mimo że od premiery Cyberpunka 2077 minęły już niemal trzy lata, to posiadacze aktualnej generacji konsol nigdy nie doczekali się osobnego wydania polskiego hitu. Osoby zainteresowanie fizyczną kopią najpierw musiały kupić grę na Xbox One lub PlayStation 4, a następnie pobrać niezbędną aktualizację. Opisywana sytuacja może niebawem ulec zmianie, ponieważ jeden z brytyjskich sklepów ujawnił datę premiery edycji pudełkowej na Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Debiut pudełkowego Cyberpunka 2077 na Xbox Series X i PlaySation 5 już niebawem? Jeden ze sklepów zamieścił datę premiery

Cyberpunk 2077 – fizyczne wydanie na Xbox Series X w ofercie sklepu Coolshop

Pudełkowe wydanie Cyberpunka 2077 na konsolę Xbox Series X zostało dostrzeżone w sklepie Coolshop.co.uk. Według zawartych na stronie informacji premiera fizycznego wydania ma odbyć się w przyszłym miesiącu, 30 listopada 2023 roku. Brytyjczycy mogą składać już zamówienia przedpremierowe, a w ofercie znajduje się także wersja na PlayStation 5.

W opisie zamieszczono także listę dodatków, które znajdziemy w pudełku. Są to pocztówki z Night City, mapa Night City, naklejki oraz kompendium wiedzy z informacjami na temat świata gry. Nabywcy fizycznych edycji na Xbox Series X i PlayStation 5 nie będą więc w żaden sposób wyróżnieni na tle posiadaczy wersji na starsze konsole.

Przeczytaj także: Ranking telewizorów 50 cali

Warto dodać, iż gracze wciąż mogą liczyć na wsparcie twórców. We wrześniu zadebiutowało fabularne rozszerzenie Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, a wczoraj udostępniono aktualizację 2.02, która usunęła kilkanaście błędów i poprawiła balans niektórych broni.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.