Cyberpunk 2077 RT: Overdrive na nowym zwiastunie! Nie uwierzycie, jak zmieniła się gra

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 miał ciężki start, ale powoli przemienia się w coś, czym miał być na premierę. Niedługo do listy nowości dodanych do gry dołączy też tryb Ray Tracing: Overdrive, który zaoferuje nam znaczne ulepszenie produkcji pod względem graficznym. NVIDIA właśnie opublikowała zwiastun, który porównuje go do standardowej wersji tytułu.

Nowy zwiastun porównujący Cyberpunk 2077 RT: Overdrive do standardowej wersji gry

Zwiastun Cyberpunk 2077 RT: Overdrive

Technologia wprowadzająca tryb gry Ray Tracing: Overdrive do Cyberpunka 2077 zadebiutuje już niedługo. Z tej okazji NVIDIA udostępniła zwiastun ulepszonej produkcji, na którym możemy zaobserwować jej porównanie do standardowej wersji tytułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

A zmiany widać już na pierwszy rzut oka. Cyberpunk 2077 wygląda po prostu lepiej – jest bogatszy w szczegóły i ma znacznie poprawione oświetlenie. Jak twierdzi sama NVIDIA, RT: Overdrive jest zajrzeniem w przyszłość pełnego ray tracingu, a firma będzie nadal współpracować z CD Projektem RED w celu wdrożenia kolejnych ulepszeń.

Zobacz też: Gry podobne do Gothic

Cyberpunk 2077 RT: Overdrive zadebiutuje już 11 kwietnia 2023 roku. Opcja ta będzie oczywiście dostępna tylko dla PC-towych graczy posiadających najmocniejsze karty graficzne od NVIDII.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.