Cyberpunk 2077 – znamy oficjalne wyniki sprzedażowe! Gra Polaków sprawdzona przez miliony

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 miał ogromne problemy w momencie premiery, ale wraz z dalszymi aktualizacjami te odeszły w niepamięć. Obrazuje to sprzedaż gry. Szał przed jej premierą wskazywał na więcej, ale i tak jest naprawdę dobrze.

Cyberpunk 2077 z 25 milionami graczy, Widmo wolności sprawdzone przez 3 miliony

Zgodnie z najnowszymi informacjami od CD Projektu, Cybeprunk 2077 sprzedał już 25 milionów kopii. To świetny wynik, który udaje się osiągnąć mało której grze.

Jednocześnie aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby sprzedaż, gdyby produkcja była gotowa na premierę i dostała wszystkie obiecane funkcjonalności. No ale cóż, czasu nie da się już cofnąć, a obecne liczby i tak robią kolosalne wrażenie.

Jednocześnie CDPR dał nam znać, że Widmo wolności znalazło już 3 miliony nabywców. Po raz kolejny możemy tu mówić o sukcesie, bo to po pierwsze „tylko” dodatek, a po drugie zadebiutował on zaledwie pod koniec września.

Tak więc możemy uznać, że „Redzi” raczej nie muszą się martwić o stabilność finansową. To ważne w kontekście następnych projektów, wśród których zakłada się prace nad nowymi częściami zarówno Cyberpunka, jak i uwielbianego przez fanów Wiedźmina.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Nie pozostaje nam już nic innego, niż tylko czekać na kolejne nowości czołowego polskiego studia. A tych jest ostatnio sporo, bo dopiero co dzisiaj zadebiutowała aktualizacja 2.01 do Cyberpunka 2077.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.