Cyberpunk 2077: Widmo wolności z Kolekcją Szpiegowską! Znamy zawartość wydania

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Szpiegowska Kolekcja

CD Projekt RED zaprezentował właśnie zestaw gadżetów dla fanów Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Zawiera on kilka przedmiotów, wśród których nie znajdziemy jednak ani gry, ani nawet dodatku. Cena całości wzrasta jednocześnie o ogromne koszty wysyłki.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – Szpiegowska Kolekcja – cena oraz zawartość

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Szpiegowska Kolekcja
Cyberpunk 2077: Widmo wolności – Szpiegowska Kolekcja

CD Projekt przedstawił właśnie Szpiegowską Kolekcję Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Na jej zawartość składają się następujące elementy:

  • Pudełko z magnetycznym zamknięciem
  • Figurka Solomona Reeda i Songbird
  • Moneta NUSA
  • Plany konstrukcyjne Chimery — litografia drukowana na papierze metalicznym
  • Komiks Ten of Swords

Jak widać, zestaw nie zawiera gry lub debiutującego wkrótce dodatku – te trzeba dokupić osobno. Komplet gadżetów kupimy za 726 zł ze strony CD Projektu RED, ale jego bazowa cena to nie cały koszt.

Do tego trzeba bowiem doliczyć wysyłkę, za którą osoby chętne na zakup Szpiegowskiej Kolekcji zapłacą aż… 198 zł. Dla porównania można powiedzieć, że obecnie (20.07) pakiet „podstawki” Cyberpunka 2077 z Widmem wolności jest w promocji w Xbox Store za 181,99 zł.

Ogółem wychodzi więc, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności – Szpiegowska Kolekcja to wydatek uszczuplający portfel o 924 zł. Całkiem sporo.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Cyberpunk 2077

Tak czy inaczej, przewidywana data realizacji zamówienia to styczeń 2024 roku. Kolekcjonerzy różnych gadżetów muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.