Cyberpunk 2077: Widmo wolności na nowym zwiastunie! Idris Elba zachęca do zagrania w dodatek

Cyberpunk 2077 Idris Elba

Cyberpunk 2077: Widmo wolności wkrótce będzie dostępny na PC-tach i konsolach nowej generacji. Nic więc dziwnego, że promocja dodatku nadal trwa. W jego najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć nikogo innego niż Idrisa Elbę.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – zwiastun z Idrisem Elbą

Zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności

W najnowszym zwiastunie Cyberpunka 2077: Widmo wolności Idris Elba opowiada o Night City. Standardowo miasto zostało przedstawione jako niebezpieczne, ale też oferujące wielkie możliwości.

Tak więc ze słów Elby dowiadujemy się, że w Night City panują nieco inne zasady. Aby coś zdobyć, trzeba zwyczajnie zagrać va bangue.

To kolejny przykład znanego aktora, który włączył się w promocję polskiej gry. Sztandarowym przykładem jej gwiazdorskiej obsady jest oczywiście Keanu Reeves.

Jeżeli natomiast chodzi o Idrisa Elbę, fani mogą go kojarzyć przede wszystkim z roli Heimdalla z filmów Marvela. Poza tym pojawił się również w kilku odcinkach amerykańskiego The Office, a także zagrał rolę Russella Bella w popularnym niegdyś serialu Prawo Ulicy.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Tymczasem przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności pojawi się 26 września. W DLC zagrają posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.