Cyberpunk 2077 za darmo na PS5 i Xbox Series X|S! 5-godzinna wersja próbna do sprawdzenia na konsolach

Cyberpunk 2077

Mimo nieudanej premiery, po latach śmiało można stwierdzić, że Cyberpunk 2077 to wielki hit. Gra otrzymała już masę aktualizacji, a obecne oceny produkcji CD Projekt RED są naprawdę wysokie. Tak się składa, że osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzić tego tytułu, już za kilka dni będą mogły ograć go zupełnie za darmo. Przez ograniczony czas, ale zawsze.

Cyberpunk 2077 za darmo przez 5 godzin na PS5 i Xbox Series X|S już za kilka dni

Zwiastun Cyberpunk 2077

Polskie studio CD Projekt RED ogłosiło, że od 28 marca od godziny 16:00 do 1 kwietnia do 8:59 Cyberpunk 2077 będzie dostępny zupełnie za darmo na konsolach Xbox Series X|S oraz PS5. Co prawda mowa tutaj o 5-godzinnej wersji próbnej, niemniej tyle czasu powinno z pewnością wystarczyć, aby podjąć ewentualną decyzję o zakupie pełnej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ważne, postępy poczynione w wersji próbnej zostaną automatycznie przeniesione do pełnego wydania produkcji, jeżeli oczywiście zdecydujemy się ją kupić. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy Cyberpunk 2077 został udostępniony za darmo na kilka godzin. Mając to na uwadze, tego rodzaju akcje najwyraźniej mocno napędzają sprzedaż gry, skoro CD Projekt RED decyduje się je regularnie powtarzać.

Zamierzacie dać szansę Cyberpunkowi 2077, jeżeli oczywiście jeszcze nie macie go za sobą? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Cyberpunk.net

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.