Gry z czerwcowego PS Plus już dostępne do pobrania

God of War Kratos

Całkiem niedawno Sony ujawniło ofertę PS Plus na czerwiec 2022. Zgodnie z zapowiedzią, wszystkie darmowe gry są już dostępne do pobrania dla subskrybentów PlayStation Plus Essential i wyższych abonamentów. Nic, tylko dopisywać je do swojego konta!

Gry w PS Plus na czerwiec dostępne do pobrania — God of War i więcej

Zwiastun Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Gry w ramach czerwcowego PS Plusa można już pobierać. Produkcje pozostają bezpłatne do 4 lipca, dlatego warto je odebrać za pamięci.

  1. Pobierz God of War z PS Store
    • Platformy: PS4, PS5
  2. Pobierz Naruto to Boruto: Shinobi Striker z PS Store
    • Platformy: PS4, PS5
  3. Pobierz Nickelodeon All-Star Brawl z PS Store
    • Platformy: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do PlayStation 5

Nie da się ukryć, że czerwcowe gry w PS Plus są naprawdę dobre, choć God of War był już kiedyś udostępniany za darmo w ramach subskrypcji Sony. Aby wyciągnąć z tych tytułów jak najwięcej, warto wyposażyć się w dobry telewizor do PS5, jeżeli oczywiście gramy na tej konsoli. Mimo premiery w 2018 roku, przygody Kratosa wciąż wyglądają świetnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z