Demo Dark Souls Archthrones już dostępne do pobrania

Dark-Souls-Archthrones

Dark Souls nadal żyje, głównie za sprawą fanów. Przygotowują oni potężny projekt znany jako Dark Souls Archthrones. Demo tej modyfikacji jest już dostepne do pobrania.

Dark Souls Archthrones – demo

Dark Souls Archthrones – zwiastun wersji demo

Dark Souls Archthrones to wielka modyfikacja, której wersja demo była planowana już na wrzesień 2023 roku. Niestety musieliśmy na nie poczekać nieco dłużej, ale nareszcie teraz możemy już je sprawdzić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Modyfikacja ta całkowicie przeinacza lore całej serii. Jej fabuła jest inspirowana pozostałymi produkcjami FromSoftware, wliczając w to hity pokroju Demon’s Souls, Bloodborne, Sekiro czy Bloodborne.

Ponadto Archthrones jest totalną konwersją, w której znajdziemy nowe bronie, sprzęt oraz – co oczywiste – bossów. Zmian doczekała się także mechanika walki, twórcy zatroszczyli się też o dodanie oraz przeobrażenie znanych nam z gry światów.

Demo modyfikacji do Dark Souls 3 można pobrać ze strony Nexus Mod. Chętnych na jego wypróbowanie czeka znalezienie meijsca na dysku dla ponad 11 GB dodatkowych danych.

Źródło: Wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.