Dark Souls Archthrones na zwiastunie zwiastującym wersję demo! „Wygląda to absolutnie obłędnie”

Dark Souls Archthrones

Seria Dark Souls wśród graczy obrosła mianem kultowej, która po dziś dzień przyciąga do siebie coraz to nowych fanów. Nie dziwi więc, że część największych zapaleńców stara się dodawać do cyklu tego „swoje trzy grosze”. Za coś takiego uznać można Dark Souls: Archthrones, a więc projekt rozbudowujący Dark Souls 3 o ogrom nowości.

Dark Souls Archthrones z datą wydania wersji demo

Dark Souls Archthrones — trailer

Dark Souls: Archthrones powiększa popularne Dark Souls 3 o aż pięć nowych światów, a co za tym idzie — nowych przeciwników, bossów, sojuszników oraz sekrety. Autorzy modyfikacji przygotowali także szereg autorskich zdań i rozbudowaną warstwę fabularną.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przyglądając się kolejnym projektom lokacji widać, że wszystko to powstawało z poszanowaniem dla materiału źródłowego. Można więc spodziewać się, że mod zaoferuje bardzo spójne doświadczenie względem podstawowej wersji Dark Souls 3.

Poza warstwą fabularną i gameplayową twórcy Dark Souls Archthrones zwrócili uwagę na grafikę i tutaj też powinniśmy doczekać się sporych poprawek. Już po samym zwiastunie widać, że obraz doczekał się większego „pazura”, szczególnie w kontekście oświetlenia.

Przeglądając komentarze dostępne pod powyższym wideo, nie brak zachwytów nad pracą autorów. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to swego rodzaju „nieoficjalna wersja Dark Souls 4”.

Wygląda to absolutnie obłędnie. Cieszę się, że zdecydowaliście się kazać nam czekać tylko 4 dni po zwiastunie. Jestem bardzo wdzięczny.

Jeden z komentarzy na YouTube

Nieironicznie, oni zrobili Dark Souls 4

Jeden z komentarzy na YouTube

Kiedy wiec Dark Souls Archthrones zadebiutuje? Tego jeszcze nie wiemy, ale nie zostajemy w tym przypadku z pustymi rękoma. Już 15 marca 2024 roku udostępniona zostanie wersja demo tej modyfikacji. Niestety, dostępna ona będzie wyłącznie dla posiadaczy PC.

Źródło: YouTube: Dark Souls Archthrones

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.