Dark Souls Re-Remastered daje kultowej grze nowe życie! Hit od From Software zauważalnie wypiękniał

Dark Souls Re-Remastered

Dark Souls to gra kultowa, a dla niektórych wręcz legendarna i nie ma co się dziwić, bo nawet upływu lat nie ustępuje ona pod wieloma względami innym produkcjom. Nie dziwi więc, że po dziś dzień znajdują się chętni, którzy nie tylko zagrywają się w tę pozycję, ale też modują. Jednym z takich projektów jest Dark Souls Re-Remastered, który diametralnie odświeża tę pozycję.

Dark Souls Re-Remastered to nowe oblicze kultowej gry od From Software

Pokaz moda Dark Souls Re-Remastered

Znany wśród soulsowej społeczności modder fromsoftserve ostatnie osiem miesięcy poświęcił nad tworzeniem modyfikacji Dark Souls Re-Remastered. Jak sama nazwa sugeruje, ulepsza ona wiele elementów podstawowej wersji gry, czyniąc z niej jeszcze lepsze (pod aspektami wizualnymi) doświadczenie, które naprawdę może ucieszyć oko.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Konkretne zmiany to między innymi lepsze oświetlenie, więcej elementów podłoża, zwiększony zakres rysowania detali oraz o wiele ostrzejsze i pełniejsze tekstury. Poprawek doczekały się także wyglądy pancerzy i broni, cieniowanie oraz szczegóły każdego elementu dostępnego w grze.

Dark Souls Re-Remastered Stray Demon
Dark Souls Re-Remastered, Stray Demon

Wszystko to sprawia, że gra po prostu zachwyca poziomem dopracowania i zdecydowanie widać wkład włożony przez dewelopera. Co bardzo ważne — modyfikacja ta w żaden sposób nie ingeruje w mechaniki, a jest jedynie wizualnym dodatkiem.

Zdecydowanie warto się zainteresować tą modyfikacją, jeśli ktoś rozważał w ostatnim czasie powrót do kultowych Dark Souls Remastered. Dzięki takiej modyfikacji można pod pewnymi względami doświadczać tej pozycji na nowo. Zainteresowani mogą pobrać moda ze strony NexusMods zupełnie za darmo.

Źródło: DSOG.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.