Darkest Dungeon 2 trafi na konsole! Mroczna przygoda już wkrótce nie tylko dla pecetowców

Darkest Dungeon 2

W maju zeszłego roku na rynku pojawiła się pełna wersja wyczekiwanego Darkest Dungeon 2. Dość szybko po premierze okazało się, że tytuł ten sprzedaje się naprawdę dobrze i nawet jeśli nie wszystko w nim jest idealne, tak potrafi dać ona sporo frajdy. Nowe wieści wskazują, że już niebawem produkcja ta może trafić na konsole i to nie tylko te z najnowszej generacji.

Darkest Dungeon 2 z docelowymi platformami konsolowymi

Debiut Darkest Dungeon 2 na platformach innych niż PC zdaje się coraz bliżej, a świadczyć o tym może fakt, że gra doczekała się oceny wiekowej wydanej przez brazylijski organ odpowiadający PEGI lub ESRB. Jak można się było spodziewać, tytuł ten przeznaczony będzie dla graczy od 14 roku życia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W katalogu znalazła się także informacja o docelowych konsolach i tutaj czeka na nas niemała niespodzianka. Gra od Red Hook Studios zawita bowiem na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch. Oczywiście większa liczba platform to naturalnie lepsza okazja, aby trafiać do nowych odbiorców, którzy o tej konkretnej marce jeszcze nie słyszeli.

Na razie data premiery konsolowego wydania Darkest Dungeon 2 nie jest jeszcze znana, lecz mają na uwadze powyższe wieści, zdaje się to tylko kwestią czasu. Zamierzacie sprawdzić, tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.