Darkest Dungeon 2 także na Xboxach! Tym razem „Zieloni” nie zostaną pominięci

Darkest Dungeon 2 Xbox

Jakiś czas temu Red Hook Games oficjalnie zapowiedziało Darkest Dungeon 2 na PlayStation i Nintendo Switch. Posiadacze Xboxów nie muszą się jednak martwić, że zostaną pominięci. Gra trafi bowiem również na ich konsole.

Darkest Dungeon 2 – zapowiedź na Xboxa One i Xboxy Series X|S

Zwiastun Darkest Dungeon 2

Musieliśmy poczekać chwilę dłużej, ale nareszcie się doczekaliśmy. Red Hook Games oficjalnie zapowiedziało dziś Darkest Dungeon 2 na Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąc precyzyjniej, gra trafi na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S. Data premiery została ustanowiona na 15 lipca – to ten sam dzień, co w przypadku PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Jak widać, Darkest Dungeon 2 jest już dostępne w preorderze. Na Xboxach pojawi sięwyląduje również dodatek The Binding Blade.

W tym przypadku posiadacze Xboxów nie zostali więc pominięci. Fajnie, że gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w Darkest Dungeon 2 bez względu na platformę, którą posiadają.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.