Darkwood i ToeJam & Earl: Back in the Groove! za darmo w Epic Games Store

Darkwood

Dziś czwartek, a jak czwartek to kolejne gry na PC za darmo w Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedzią, tym razem Tim Sweeney i spółka udostępnili graczom bezpłatne Darkwood i ToeJam & Earl: Back in the Groove!. Nic, tylko pobierać!

Darkwood i ToeJam & Earl: Back in the Groove! za darmo

Zwiastun ToeJam & Earl: Back in the Groove!

Darkwood to survival horror od polskiego zespołu Acid Wizard Studio. W grze trafiamy do otwartego, proceduralnie generowanego świata – za dnia zbieramy surowce i bronie, aby nocą odpierać ataki nadprzyrodzonych istot.

Z kolei ToeJam & Earl: Back in the Groove! jest przygodówką, która opowiada historię tytułowej dwójki bohaterów, będących kosmitami. Kiedy ich statek rozbija się na Ziemi, protagoniści rozpoczynają walkę o przetrwanie, jednocześnie starając się odbudować rozbitą maszynę i wrócić do domu.

Obie gry są już dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store. Można je odebrać do 20 października do 16:59.

Przeczytaj też: Kody do GTA SA

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Fallout 3: Game of the Year Edition i Evoland Legendary Edition. Ściągniemy je od 20 października od 17:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.